FANDOM


    • Hlavní opravy aktualizace 1.1


  • Opraveny chyby hratelnosti a textu:

- Opraven problém vývoje postavy s některými schopnostmi a dovednostmi. - Opraveny chyby týkající se dějové linie. - Opraven cyklus dne a noci druidů v aktu 5. - Opraveny erotické scény s ošetřovatelkami v aktu 5. - Opravy pečetních prstenů (některé byly možné získat dvakrát). - Opravena nekonzistence příběhu ohledně Erkyna v aktu 3. - Lokalizační opravy získávání zkušeností. - Mutagenní lektvary – nové opravy pro zobrazení zprávy. - Opraveny předměty používané v animacích jídla. - Geraltovi spojenci nyní vždy správně reagují na příšery. - Lovec lebek už není agent Smith (nereplikuje se). Pane Geralte, chyběl jste nám... - Echinopsy a archespory teď používají vlastní ostny místo šípů. - Opravy alchymistických ingrediencí získávaných z některých monster. - Havranova krypta – oprava geometrie a předmětů. - Opravena místa, kde měl hráč moci meditovat, ale nemohl. - Opravena nekonzistence příběhu v Berengarově úkolu. - Voják cvičící s loutkou ji nebude penetrovat. - Berengar při souboji nezmizí. - Spousta lokalizačních oprav (některé z nich nefungují se starými uloženými pozicemi!).

  • Opravené kódové chyby:

- Opraveny všechny odhalené problémy se stabilitou a pády hry. - Opraveny problémy hry při ovládání myší a WASD. - Opraveny problémy týkající se Alt-Tab (náhodné pády, zamrznutí, zablokování kurzoru). - UI: opraveny NPC honící neexistující nepřátele. - UI: několik oprav pokeru. - Opraveno zobrazení trvání elixíru kočky. - Opraveno vyhazování předmětů z inventáře. - Opraveny efekty zbraní během dialogů. - Při použití rychlého načtení se objeví dotaz. - Opravy nápovědy u nižších rozlišení (jako je 800x600). - Všechny přečtené knihy teď mají v popisu odpovídající poznámky. - Opraveny animace sezení u několika postav, které seděly vedle židle. - Opraveny chyby s Alt-Tab u dialogů a herního nastavení. - Při sesílání znamení Aard již nelze hru uložit. - Zvuk: opraven zvuk pištění krysy v minimalizovaném režimu. - Opraveny filmy a filmové scény pro podporu přepínání pomocí Alt-Tab. - Opraveny problémy s předměty objevujícími se ve skladištích. - U filmových scén a dialogů byly opraveny problémy, které způsobovalo kouzlo „blizzard“. - Opraven problém s efektem toxicity a přepínání pomocí Alt-Tab. - Opravy dokončování – animace se někdy nepřehrávaly. - Při vytahování neznámého předmětu ze skladu už uživatel neuvidí jméno elixíru. - Opraveno ukládání na těsných místech (hráč se po nahrání někdy teleportoval).

  • Opravy grafiky a zvuku:

- Chrámová čtvrť Wyzimy: ~30 fyzikálních oprav; opraveny sudy; ~10 dekoračních oprav. - Kaer Morhen: opravy divokých zvířat. - Kanály: opravy spících lidí; ~5 oprav vlastností předmětů; ~10 oprav umístění kostry. - Chrámová čtvrť Wyzimy a hořící Wyzima: prapor na věži už není černý. - Stará vila: opravy pohybu kostěje. - Opravy mutantů ohledně sekání hlav. Už žádné sekání hlav. - Oprava fyziologie vlkodlaka. - Stojan na kroužkovou zbroj už má kolizní tvar (hráč ani NPC jím nemůže projít). - Opraven jas Celiny pro interiéry. - Opravy nasvětlování rytířů Řádu. - Opraven chléb u animací jídla. - Detailnější model koně a vozu pro úvodní filmové scény. - Opraveny záznamy v deníku pro krypty. - Dítě ve filmové scéně v epilogu už nevypadá jako špatně sešitý malý Frankenstein. - Stará paní a trpaslíci - opravy animací nečinnosti.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on FANDOM

Random Wiki