FANDOM


    • Hlavní opravy aktualizace 1.2


  • Opravy textů a herních chyb:

- Opravena chyba, kvůli které nebyla Alina doma, ačkoliv měla být (Kapitola 4). - Opraven lektvar Manželčiny slzy. - Opravena použitelnost dveří v bažinách (Kapitola 5). - Opraven alchymista v dílně, který předává Geraltovi úkolové předměty (Kapitola 3). - Opraveno několik sebratelných předmětů na polích (Kapitola 4). - Opravena chyba s mizejícími nepřáteli v úkolu Strašidelný dům (Kapitola 2). - Opravena chyba s objevením Alvina (Kapitola 1). - Drobné jazykové opravy.

  • Programové opravy:

- Načítací časy jsou mnohem kratší! - Ukládání je mnohem rychlejší! - Další (a tentokrát mnohem lahodnější, kečupem ochucené!) zvýšení stability hry. - Oprava vzácné chyby, kvůli které se načítací pruh změnil na "červený trojúhelník". - Oprava sledování úkolů. - Opraven kurzor pro finální údery v úzkých prostorách. - Úkoly se nyní neaktualizují, pokud Geralt zemře, což způsobovalo různé problémy. - Opravy automatického ukládání (číslování). - Oprava uložených souborů – občas se v nich generovaly přebytečné informace. - Hra se automaticky neuloží, pokud je Geralt pod vlivem efektu, který zabraňuje hovořit s postavami (sražení, ochromení apod.) - v takovém případě pak totiž nemohl mluvit až do konce hry (sem prosím vložte strašidelné hudební téma). - Už není možné zaútočit na neutrální NPC, pokud při druhé (či nějaké další) sekvenci kliknete na ně, ačkoliv jste poprvé klikli na nepřítele (mlátit cizí lidi se nesluší, jasně?). - Marigoldova hudba už nemá ozvěnu, pokud dvakrát přejdete mezi lokacemi. - Hra si nyní již poradí s poškozenými uloženými pozicemi – vrátí se do hlavní nabídky. - Efekt pohybového rozmazání zmizí poté, co vyprchá účinek lektvaru Blizzard – vypít, změnit lokaci, animace... (díky Plastovi!) - Finální oprava chyby, kvůli které mizely zbraně nepřátelům z rukou. - Tráva a malé kameny se duplikovaly – opraveno. - Opravena chyba, kvůli které byl hráč zraňován strigou, když byl od ní daleko.

  • Grafické opravy:

- Opraveno několik dekorací. - Opravena animace při útoku barghestů. - V animacích se již nezobrazuje "černý kameraman".

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on FANDOM

Random Wiki